Księga Gości

Zapraszamy do wpisywania sie na naszej stronie!
Będziemy wdzięczni, jeśli wyrażą Państwo swoja opinię na temat naszego obiektu.
Wielu Gości już to zrobiło wszystkie komentarze można przeczytać na stroniemeteor-turystyka.pl Zapraszamy!

ZooEffect WordPress plugin

8 Comments:

 1. Rafał Zakrzewski

  Wróciliśmy właśnie z urlopu spędzonego u Pani Małgorzaty Hrycek. Gospodyni jest wspaniałą pomocną osobą i wszystkim, którzy poszukują ciszy i spokoju w pięknej okolicy na pograniczu Beskidu Niskiego i Bieszczad z widokiem z ogrodu na na góry pasma Lasu Bukowskiego polecamy tę agroturystykę. Dla osób z dziećmi w ogrodzie piaskownica i huśtawki a dla starszych grill.
  Miejsce fajne do wypoczynku o każdej porze roku. Ciepła woda o każdej porze dnia z czym na agroturystykach czasem różnie bywa. Cena jak najbardziej adekwatna do oferty.

 2. Super miejsce na spędzenie udanych wakacji w Polsce!

 3. Fajna stronka!

 4. Bardzo fajne miejsce, atrakcyjne ceny, a śniadanko gospodarzy – pycha! 😀

 5. Jeśli szukasz miejsca z dala od miejskiego zgiełku, gdzie bez oporów możesz być “poza zasięgiem” i nie spieszyć się, bo nie ma dokąd i po co, to weźże człowieku umów się do Państwa Hrycków na kilka dni, bo warto. Wspaniali to gospodarze, dbający o zadowolenie swoich gości, serdeczni ludzie po prostu.
  My radośnie wyłączyliśmy od razu telefony i oddawaliśmy się radości spacerowania po okolicznych wzgórzach, liczenia bocianów na pobliskiej łące (a było ich ze czterdzieści) oraz podziwianiu zachodów słońca nad jakże malowniczym Beskidem Niskim. Dzieciaki zakochały się od pierwszego wejrzenia w Cezarze, a jakże – wszak poczciwe to psisko. Wybaczamy mu nawet jego drapanie do drzwi o poranku, bo było to wydarzenie absolutnie incydentalne, a dni były tak piękne i słoneczne, że wprost grzechem byłoby wylegiwać się w łóżkach (wygodnych zresztą) do dziewiątej.
  Śmiesznie prozaicznie brzmi przy tym, że była ciepła woda o każdej porze dnia i nocy, że pościel i pokoje były czyste, że można spokojnie coś sobie “upichcić” na ogólnodostępnej kuchence, że fajna jest wspólna sala kominkowa z dwoma pianinami i długą ławą oraz różnorodnie wyposażoną biblioteczką, a za domem jest plac zabaw i basen. Aha, i w promieniu co najmniej 10 km nie napotyka się śladu Biedronki. Co za ulga!

 6. Iga i Bogdan - Kraków (Lisboa), Wszędzie

  Środek wschodniego końca Beskidu Niskiego, czyli Zielonoświątkowa Wola Piotrowa. Warunki super, Gospodyni przemiła, stosunek ceny do poziomu wypoczynku rewelacyjny! Tylko nie przyjedźcie wszyscy jednocześnie!
  Iga i Bogdan

 7. Bardzo fajne miejsce, widać, że prowadzisz je z pasją 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


− pięć = 4